MHR MED partnerem KIKGEL

MHR MED rozpoczął współpracę z firmą KIK GEL

Od września 2019 firma MHRMED rozpoczyna współpracę z polską, szybko rozwijającą się firmą KIKGEL. MHRMED stworzył dział produktów jednorazowych, który będzie wspierał działania handlowe i marketingowe KIKGEL na terenie kilku województw, w tym Kujawsko-pomorskiego, Pomorskiego i Zachodnio-Pomorskiego.

KIKGEL to polska rodzinna firma, która jest jedynym producentem sterylnych opatrunków hydrożelowych marki Aqua-Gel®, BurnTec®, HydroAid®, Neoheal® wytwarzanych w oparciu o innowacyjną technologię opracowaną na Politechnice Łódzkiej. Została założona przez mgr inż. Mirosława Kik, absolwenta wydziału chemicznego PŁ. Od wielu lat nasze opatrunki znajdują uznanie wśród specjalistów zajmujących się leczeniem ran i są szeroko stosowane w szpitalach i klinikach w kraju i za granicą. Produkcja opatrunków hydrożelowych odbywa się z uwzględnieniem zasad GMP (norma dobrej praktyki wytwarzania), a warunki produkcyjne są kontrolowane przez uznaną jednostkę notyfikowaną TÜV NORD.
W ostatnim czasie, obserwując światowe trendy w dziedzinie leczenia ran oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów urozmaiciliśmy ofertę o inne nowoczesne wyroby medyczne m.in. o produkty renomowanej brytyjskiej firmy Advancis Medical, w tym opatrunki specjalistyczne z medycznym miodem Manuka, o system do podciśnieniowej terapii ran (NPWT) firmy Genadyne (USA), oraz o gamę hydrożeli i roztworów do płukania ran o działaniu antybakteryjnym Microdacyn® amerykańskiej firmy Oculus. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wymienionych firm w Polsce, których produkty dystrybuujemy poprzez sieć sklepów medycznych, hurtowni farmaceutycznych i aptek w całym kraju.

Posted in Aktualności and tagged , , , , , .